
Каталітичний газовий обігрівач Bartolini Primavera (Італія) 2900 Вт, без відкритого полум'я, до 40 кв.м
15 820 ₴
- Немає в наявності
- Код: MHS-PRIMAVERA

Каталітичний газовий обігрівач Bartolini Primavera — це безпечне та економне рішення для автономного обігріву в будь-яких умовах.
Він працює без відкритого полум’я, не випалює кисень та забезпечує чисте повітря в кімнаті, ефективно обігріваючи приміщення площею від 20 до 40 м². Триступінчасте регулювання потужності, п'єзорозпал та мобільність на коліщатках роблять його простим у використанні, а економічність дозволяє замінити одразу кілька масляних обігрівачів.
Bartolini витрачає мінімум газу, працює до 104 годин від одного балону, відповідає європейським стандартам безпеки й оснащений усіма захисними системами. Ідеально підходить для використання вдома, у квартирі, на дачі, в гаражі чи майстерні — там, де потрібно безпечне тепло без зайвих клопотів.
Розпаковка та перший запуск
Показуємо, як виглядає та працює газовий каталiтичний обігрівач Bartolini. Безпечний обігрів без полум’я, економне споживання газу і чисте повітря у кімнаті.

Надійність у складних умовах
У ситуаціях, коли електрику або центральне опалення може бути відключено, автономний каталітичний газовий обігрівач стане незамінним і таким необхідним джерелом тепла. Bartolini Primavera — це насамперед безпека, адже в процесі його роботи не утворюється відкритого полум'я та продуктів згоряння газу. Тому, це мастхев для кожної сім'ї в зимовий період, на випадок екстреного вимкнення електроенергії або відсутнього опалення.

Ефективний та безпечний обігрів
Каталітичний обігрівач Bartolini перетворює хімічну енергію газу на теплову без відкритого полум'я.
Під час контакту з каталітичною пластиною газ окислюється, вступає в реакцію з киснем у повітрі, це — екзотермічна реакція, тобто виділяється тепло, яке нагріває теплообмінник, а він в свою чергу нагріває повітря. За рахунок відсутності відкритого вогню, у приміщенні при цьому не «випалюється» кисень.
Такий принцип обігріву робить каталітичній обігрівач безпечним, економним й ефективним для обігріву різних приміщень площею від 20 до 40 м².

Регулювання потужності
Завдяки триступінчатому регулюванню потужності ви зможете налаштувати обігрівач під ваші потреби. Його легко та просто запустити без сірників чи запальничок, завдяки п'єзоелектричному розпалювачу. Просто натисніть одну кнопку і відчуйте приємне тепло тоді, коли це потрібно саме вам.

Мобільність
Чотири посилені поворотні колеса, що обертаються на 360°, дозволяють легко переміщати обігрівач у потрібне місце, що забезпечує максимальну зручність його застосування в різних зонах будинку або квартири.

Економна ефективність
Каталітичній обігрівач Bartolini™ за ефективністю та ККД здатний замінити три масляні обігрівачі, значно знижуючи витрати на оплату рахунків за електроенергію.

Витрати газу
Обігрівач витрачає газ залежно від обраного режиму потужності::
- 105 г/годину — на мінімальній потужності
- 170 г/годину — на помірній потужності
- 210 г/годину — на максимальній потужності.

Безпека
Обігрівач відповідає найвищим європейським стандартам безпеки, оснащений датчиком нахилу, електромагнітним клапаном і аналізатором димових газів для вашого спокою та безпеки.

Автономність
Оригінальний італійський обігрівач Bartolini™ працює до 104 годин на одному газовому балоні, який можна буде дозаправити на будь-якій АЗС.
* газовий балон необхідно заправляти не більше ніж на 80%

Конструкція
Обігрівач легко зібрати і розібрати для транспортування, він виготовлений з міцної якісної сталі та має зносостійке порошкове покриття, що забезпечує його надійність і довговічність у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartolini |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Країна виробник | Італія |
| Обігрів | |
| Потужність | 2,9 кВт |
| Площа обігріву | від 20 до 40 кв.м |
| Регулювання | триступеневе |
| Режими роботи | 1,9 • 2,4 • 2,9 кВт |
| Час роботи | до 100 годин |
| Вітрата газу | |
| Економний режим | 105 г/годину • 1,9 кВт |
| Помірний режим | 170 г/годину • 2,4 кВт |
| Максимальна потужність | 210 г/годину • 2,9 кВт |
| Конструкція | |
| Корпус | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Теплообмінник | керамічний |
| Нагрівальний елемент | каталітична пластина |
| Конструкція елемента | керамічно-платинова |
| Ніша для балона | до 27 л • до 11 кг |
| Запалювання | п'єзоелектричне |
| Коліщатка | посилені, 360° |
| Безпека | |
| Датчик нахилу | так |
| Електромагнітний клапан | так |
| Аналізатор димових газів | так |
| Датчик згасання полум'я | так |
| Самоочищення панелі | так |
| Габарити | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Вага нетто | 11,5 кг |
| Комплект постачання | |
| Газовий балон | ні |
| Редуктор для балона | ні |
| Інструкція | так |
- Ціна: 15 820 ₴
- Спосіб упаковки: Повнокольорова заводська картонна коробка від виробника








