
Нічник Toast • Дитячій світильник тостер на акумуляторі з таймером сну та регульованою яскравістю • LED • USB
704 ₴
- В наявності
- Код: MHS-TOAST-BIEGE
Відеоогляд оригінального нічника Toast
Дізнайтесь за 1 хвилину про всі переваги, комплектацію та технічні характеристики цього чудового вінтажного нічника Тостер.

Естетика у кожній деталі
Додайте у свій інтер'єр стильний та функціональий нічник, який створіть неповторну атмосферу на вашій кухні або у спальні, чи навіть у дитячій кімнаті.

Регульована яскравість
Плавне регулювання яскравості, дасть змогу налаштувати світло під свої потреби та насолоджуватися приємним теплим світінням.

Вражаюча автономність
Тільки уявіть собі нічник, який не лише має стильний вигляд, а й здатний світити аж 120 годин від одного заряду батареї. Надійний та ефективний — саме те, що потрібно для затишку та комфорту у вашій оселі.

Таймер сну
Відкрийте для себе новий рівень комфорту. Активуйте таймер сну двома короткими натисканнями на перемикач, і нічник вимкнеться автоматично через 15 хвилин, забезпечуючи розслабляючий сон без зайвого клопоту.

Швидка зарядка
Всього 2,5 години та нічник готовий працювати понад 8 годин на максимальній яскравості. Його можна заряджати навіть від павербанку.

Кольорова гама
Нічник представлено у трьох вишуканих кольорах — м’ятному, рожевому та бежевому. Ці ніжні відтінки надають нічнику стилю та універсальності, даючи йому змогу органічно вписатися в будь-який інтер'єр та підкреслити індивідуальність вашого простору.

6 причин купити нічник
• Світить до 120 годин
п'ять днів автономності на мінімальній яскравості.
• Плавне регулювання
змінюйте яскравість світла під ваші потреби та настрій.
• Приємне тепле світіння
створює затишок в оселі та сприяє швидкому засинанню.
• Таймер сну
нічник вимкнеться сам через 15 хвилин після активації.
• Швидка зарядка
всього 2,5 години та нічник готовий працювати понад 8 годин на максимальній яскравості.
• Зарядка від павербанку
iдеально для подорожей та під час вимкнення світла.

Стиль
Додайте нотку стилю та тепла у свій інтер'єр разом з вінтажним нічником у вигляді тостера!

Гарний подарунок
Подаруйте цей чарівний нічник на будь-яке свято або день народження. Він буде одночасно веселою та практичною річчю для вашої дитини або навіть для вас.

Універсальність
Ви зможете розмістити нічник в дитячій кімнаті, спальні, автомобілі або будь-якому іншому місці, де ви хочете створити особливу атмосферу.
Розпакування
Ми вирішили, що розпаковувати дитячі нічники повинні саме діти 🥰
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3500K |
| Світловий потік | 60 лм |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Ємність батареї | 800 мАг |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Сертифікація | EMC, FCC, Reach |
| Кабель підзарядки | USB-C (у комплекті) |
| Режими | від мережи, від акумулятора |
| Номінальний струм | 0.6 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Вага | 133 г |
| Час роботи | |
| Макс. яскравість | 8 годин |
| Мін. яскравість | 120 годин |
| Заряджання | 150 хвилин |
- Ціна: 704 ₴













