
М'яка силіконова дитяча лампа-нічник Курчатко, на акумуляторі з сенсорним керуванням яскравістю • LED • USB
844 ₴
- В наявності
- Код: MHS-KRCHTK
Відеоогляд м'якого нічника Курчатко
Дізнайтесь за 1 хвилину про всі переваги та технічні характеристики цього чудового силіконового нічника.

Ідеальне рішення для дитячої кімнати.
М'яка нічна лампа у вигляді милого курча, має приємну поверхню з силікону та міцну основу з ABS-пластику, що робить нічник не тільки предметом освітлення, а ще й іграшкою-неваляшкой.

Сенсорне регулювання яскравістю.
Ви зможете легко регулювати яскравість — від найяскравішої до мінімальної — щоб задовольнити всі потреби малюка. Для регулювання яскравості достатньо доторкнутися до курча — це зручно та просто!

Вбудований акумулятор
Нічник оснащено вбудованим акумулятором ємністю 1200 мАг, який легко заряджається від USB, кабелем який йде в комплекті. Зарядка займає всього 3 години, і вам більше не потрібно турбуватися про заміну батарейок чи відсутності світла в оселі.

Вражаюча автономність
Тільки уявіть собі нічник, який не лише має милий вигляд, а й здатний світити неймовірних 960 хвилин від одного заряду батареї. Надійний та ефективний — саме те, що потрібно для затишку та комфорту у дитячій кімнаті.

6 причин купити Курчатко
• Світить до 16 годин
960 хвилин автономності на максимальній яскравості.
• Плавне сенсорне регулювання
Змінюйте яскравість світла лише одним дотиком, регулюйте під свої потреби та настрій.
• Нейтральне світіння
Забезпечує захист очей і створює комфортну атмосферу в кімнаті вашого малюка.
• Неперевершений дизайн
М'яка поверхня дають змогу не тільки використовувати його як нічник, а й гратися з ним та читати книжки
• Швидка зарядка
Всього 3 години та нічник готовий працювати саме там, де потрібно малюку
• Безпека
Не містить шкідливих речовин, завдяки безпечним матеріалам, він не вицвітає і не стирається.

Дійсно гарний подарунок
Подаруйте цей чарівний нічник на будь-яке свято або день народження. Він буде одночасно веселою та практичною річчю для вашої дитини та веселою іграшкою, навіть під час відключень електроенергії.

Вражаюча універсальність
Ви зможете розмістити нічник в дитячій кімнаті, спальні, автомобілі або будь-якому іншому місці, де ви хочете створити особливу атмосферу.

Магічна атмосфера
Не втрачайте можливість створити магічну атмосферу в дитячій кімнаті за допомогою нашої нічної лампи! Замовляйте зараз (можна навіть у розстрочку) та подаруйте вашій дитині радість на кожен день!
Невеличка історія пригод
Тільки погляньте на цих красунь, які демонструють яка можна розважатися разом з Курчатко 🥰
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | пластик, силікон |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Різні кольори |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 60 лм |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Форма світильника | Яйце |
| Ємність батареї | 1200 мАг |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Сертифікація | CE, Rohs |
| Кабель підзарядки | USB |
| Режими | від мережи, від акумулятора |
| Номінальний струм | 0.6 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Діаметр | 104 мм |
| Вага | 133 г |
| Час роботи | |
| Макс. яскравість | 16 годин |
| Мін. яскравість | 48 годин |
| Час заряджання | 3 годин |
- Ціна: 844 ₴












