
Обігрівач газовий Bartolini Bella Argento (Італія) 4,2 кВт, керамічний підлоговий
12 640 ₴
11 140 ₴
- В наявності
- Код: MHS-BRLPG-ARG
Обігрівач Bartolini Bella Argento — це надійне джерело тепла у будь-яких умовах, навіть під час відключень світла чи опалення.
Ідеально підходить для використання вдома, на дачі, у гаражі, майстерні чи офісі — скрізь, де потрібно швидке, автономне та безпечне тепло.
Оснащений трьома керамічними інфрачервоними пластинами, він швидко прогріває приміщення площею від 20 до 60 м², має триступінчасте регулювання потужності та легкий запуск одним натисканням завдяки п'єзорозпалу.
Завдяки коліщаткам його зручно переміщати, а економна витрата газу дозволяє замінити відразу три масляні обігрівачі за кількістю теплової енергії.
При цьому Bartolini Bella працює до 100 годин від одного балону (не входить до комплекту поставки), виготовлений із міцної сталі та відповідає європейським стандартам безпеки.
Відеоогляд обігрівача Bartolini
Дізнайтеся за 1 хвилину про всі переваги нашого газового обігрівача

Надійність у складних умовах
У ситуаціях, коли центральне опалення та електрика можуть бути відключені, автономний газовий обігрівач може стати тимчасовим джерелом тепла. Bartolini Bella Argento — це саме те, що потрібно у період холодів на випадок екстреного вимкнення електроенергії та опалення.

Ефективний обігрів приміщень
Оснащений трьома інфрачервоними керамічними пластинами, він забезпечує швидки та ефективний обігрів приміщень площею до 60 м².

Регулювання потужності
Завдяки триступінчатому регулюванню потужності ви зможете налаштувати обігрівач під ваші потреби, та насолоджуватись теплом.

Легкий запуск
Завдяки п'єзоелектричному розпалювачу, обігрівач легко та просто запустити без сірників чи запальничок. Просто натисніть одну кнопку і відчуйте приємне тепло тоді, коли це потрібно саме вам.

Мобільність
Чотири посилені поворотні колеса, що обертаються на 360°, дозволяють легко переміщати обігрівач у потрібне місце, що забезпечує максимальну зручність його застосування в різних зонах будинку або квартири.

Економна ефективність
Газовий обігрівач Bartolini за ефективністю та ККД здатний замінити три масляні обігрівачі, значно знижуючи витрати на оплату рахунків за електроенергію.

Витрати газу
Обігрівач витрачає газ залежно від режиму: 110 грам/год на низькому, 210 грам/год на середньому та 300 грам/год на максимальному рівні потужності.

Безпека
Обігрівач відповідає найвищим європейським стандартам безпеки, оснащений датчиком нахилу, електромагнітним клапаном і аналізатором димових газів для вашого спокою та безпеки

Автономність
Оригінальний італійський обігрівач Bartolini Bella Argento працює до 100 годин на одному газовому балоні (не входить до комплекту поставки), який можна буде дозаправити на будь-якій АЗС.
Конструкція
Обігрівач легко зібрати і розібрати для транспортування, він виготовлений з міцної якісної сталі та має міцне порошкове покриття, що забезпечує його надійність і довговічність у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartolini |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 780 мм |
| Обігрів | |
| Потужність | 4,2 кВт |
| Площа обігріву | від 20 до 60 кв.м |
| Регулювання | триступеневе |
| Режими роботи | 1,4 • 2,8 • 4,2 кВт |
| Час роботи | до 100 годин |
| Вітрата газу | |
| Економний режим | 110 г/годину • 1,4 кВт |
| Помірний режим | 210 г/годину • 2,8 кВт |
| Максимальна потужність | 300 г/рік • 4,2 кВт |
| Конструкція | |
| Корпус | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Теплообмінник | сталь |
| Нагрівальний елемент | керамічний |
| Конструкція елемента | трисекційна |
| Ніша для балона | до 15 кг • 27 л |
| Запалювання | п'єзоелектричне |
| Коліщатка | посилені, 360° |
| Безпека | |
| Датчик нахилу | так |
| Електромагнітний клапан | так |
| Аналізатор димових газів | так |
| Габарити | |
| Довжина | 420 мм |
| Вага нетто | 9,5 кг |
| Комплект постачання | |
| Газовий балон | ні |
| Редуктор для балона | так |
| Шланг для редуктора | так |
| Комплектуючі | так |
| Інструкція | так |
- Ціна: 11 140 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична гофрокартонна упаковка від виробника









