Обігрівач Meva Relax з 27 літровим газовим балоном у комплекті — це надійне джерело тепла у будь-яких умовах, навіть під час відключень світла чи опалення.
Ідеально підходить для використання вдома, на дачі, у гаражі, майстерні чи офісі — скрізь, де потрібно швидке, автономне та безпечне тепло.
Оснащений трьома керамічними інфрачервоними пластинами, він швидко прогріває приміщення площею від 20 до 80 м², має триступінчасте регулювання потужності та легкий запуск одним натисканням завдяки п'єзорозпалу. Завдяки коліщаткам його зручно переміщати, а економічність дозволяє замінити відразу три масляні обігрівачі, заощаджуючи витрати.
При цьому Meva працює до 110 годин від одного балону, відповідає європейським стандартам безпеки, має сертифікати та виготовлений із міцної сталі на заводі з більш ніж 125-річним досвідом у Чехії. Це надійність, ефективність і комфорт, перевірені часом.
Відеоогляд обігрівача Meva Relax
Дізнайтеся за 1 хвилину про всі переваги нашого газового обігрівача — озвучка українською мовою

Надійність у складних умовах
У ситуаціях, коли електрику або центральне опалення може бути відключено, автономний газовий обігрівач може стати незамінним і таким необхідним джерелом тепла. Meva — це саме те, що потрібно кожній сім'ї в зимовий період, на випадок екстреного вимкнення електроенергії або відсутнього опалення.

Ефективний обігрів приміщень
Оснащений трьома інфрачервоними керамічними пластинами, він забезпечує швидке та ефективне обігрівання приміщень площею від 20 до 80 м².

Регулювання потужності
Завдяки триступінчатому регулюванню потужності ви зможете налаштувати обігрівач під ваші потреби, та насолоджуватись теплом.

Легкий запуск
Завдяки п'єзоелектричному розпалювачу, обігрівач легко та просто запустити без сірників чи запальничок. Просто натисніть одну кнопку і відчуйте приємне тепло тоді, коли це потрібно саме вам.

Мобільність
Чотири посилені поворотні колеса, що обертаються на 360°, дозволяють легко переміщати обігрівач у потрібне місце, що забезпечує максимальну зручність його застосування в різних зонах будинку або квартири.

Економна ефективність
Газовий обігрівач Meva за ефективністю та ККД здатний замінити три масляні обігрівачі, значно знижуючи витрати на оплату рахунків за електроенергію.

Витрати газу
Обігрівач витрачає газ залежно від режиму: 110 грам/год на низькому, 207 грам/год на середньому та 305 грам/год на максимальному рівні потужності.

Безпека
Обігрівач відповідає найвищим європейським стандартам безпеки, оснащений датчиком нахилу, електромагнітним клапаном і аналізатором димових газів для вашого спокою та безпеки

Автономність
Оригінальний чеський обігрівач Meva® працює до 110 годин на одному газовому балоні, який можна буде дозаправити на будь-якій АЗС.

Конструкція
Обігрівач легко зібрати і розібрати для транспортування, він виготовлений з міцної якісної сталі та має міцне порошкове покриття, що забезпечує його надійність і довговічність у використанні.

Сертифікати
Уся продукція чеського заводу Meva сертифікована за всіма міжнародними нормами та має високі оцінки користувачів по всій Європі.

Прямі поставки
Ми працюємо безпосередньо із заводом-виробником обігрівачів Meva, що гарантує високу якість і надійність продукції, яку ви купуєте.

Про виробника
Meva a.s. Roudnice nad Labem — чеська компанія, що спеціалізується на виробництві металевих виробів. Компанія має більш ніж 125-річний досвід роботи та понад 10 000 клієнтів у 40 країнах світу.
Перший запуск
Детальна відеоінструкція по першому запуску та експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meva |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 720 мм |
| Обігрів | |
| Потужність | 4,2 кВт |
| Площа обігріву | від 20 до 80 кв.м |
| Регулювання | триступеневе |
| Режими роботи | 1,5 • 2,8 • 4,2 кВт |
| Час роботи | до 110 годин |
| Вітрата газу | |
| Економний режим | 110 г/годину • 1,5 кВт |
| Помірний режим | 207 г/годину • 2,8 кВт |
| Максимальна потужність | 305 г/годину • 4,2 кВт |
| Конструкція | |
| Корпус | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Теплообмінник | сталь |
| Нагрівальний елемент | керамічний |
| Конструкція елемента | трисекційна |
| Ніша для балона | до 27 л • до 11 кг |
| Запалювання | п'єзоелектричне |
| Коліщатка | посилені, 360° |
| Безпека | |
| Датчик нахилу | так |
| Електромагнітний клапан | так |
| Аналізатор димових газів | так |
| Габарити | |
| Довжина | 520 мм |
| Вага нетто | 9,5 кг |
| Комплект постачання | |
| Газовий балон | так |
| Редуктор для балона | так |
| Шланг для редуктора | так |
| Комплектуючі | так |
| Інструкція | так |
- Ціна: 12 090 ₴
- Спосіб упаковки: Повнокольорова заводська картонна коробка від виробника










